Jeżeli uważasz, że dzieci nie powinny mieć styczności z ekspozycjami prasy pornograficznej oraz obscenicznej i wulgarnej prasy erotycznej, a sposób dystrybucji tej prasy w kioskach RUCH narusza Twoje prawa i wolności obywatelskie, możesz to zmienić.

Oto kroki, które Ci w tym pomogą – zajmą Ci tylko kilka chwil. Podejmij tylko te działania, z którymi się w pełni zgadzasz. Mamy nadzieję, że to również Twoja sprawa!

1. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się, aby otrzymywać nasz newsletter. Będziemy informować Cię o kolejnych działaniach. Zarejestrować możesz się w module "Przyłącz się".

2. Napisz do Rzecznika Praw Obywatelskich. Przykład listu znajdziesz tu: List do Rzecznika Praw Obywatelskich. List wyślij do wiadomości Stowarzyszenia Twoja Sprawa na adres: twojasprawa-twojruch@twojasprawa.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

3. Napisz do Rzecznika Praw Dziecka. Przykład listu znajdziesz tu: List do Rzecznika Praw Dziecka. List wyślij do wiadomości Stowarzyszenia Twoja Sprawa na adres: twojasprawa-twojruch@twojasprawa.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

4. Napisz do Ministra Skarbu. Przykład listu znajdziesz tu: List do Ministra Skarbu. List wyślij do wiadomości Stowarzyszenia Twoja Sprawa na adres: twojasprawa-twojruch@twojasprawa.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej na stronie: